Strefa Wisły

Karnetowicze z pierwszeństwem

W związku z epidemią COVID-19 na wszystkich polskich stadionach są ograniczenia co do ilości osób mogących zasiąść na trybunach. Wytyczne pozwalają zapełnić jedynie 25% pojemności stadionu, co pozwala by mecze przy Reymonta 22 oglądało 8250 kibiców.

Pierwszeństwo do zakupu biletów na mecz będą mili posiadacze karnetów na sezon 2019/20 i wiosna 2020. Oto treść komunikatu klubu:

Ze względu na ograniczenia wynikające z pandemii i przyjęte środki ostrożności, niestety nie możemy zapewnić wszystkim kibicom możliwości uczestnictwa w meczach Białej Gwiazdy na żywo, co nas bardzo smuci, ponieważ zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważną częścią Wisły Kraków są jej kibice. Wielokrotnie zapełniali oni stadion przy R22, wspierając piłkarzy w walce o ligowe punkty” - mówił Dawid Błaszczykowski, Prezes Wisły Kraków SA. „Wytyczne, które obowiązują poszczególne kluby i troska o zdrowie naszych fanów, pozwalają na wpuszczenie na stadion publiczności, z ograniczeniem do 25 procent pojemności obiektu. Wisła Kraków zdecydowała się oddać pierwszeństwo posiadaczom karnetów sezon 2019/2020 oraz wiosna 2020, którzy otrzymają od nas stosowne maile uwzględniające procedury postępowania. Osoby niemogące wziąć udziału w spotkaniu, będą miały możliwość zwolnienia swojego miejsca przed każdą rywalizacją w rundzie finałowej. Dlatego tak ważne jest dla nas otrzymanie informacji zwrotnej, co pozwoli na lepsze usytuowanie pozostałych karnetowiczów” - dodał.

Jeśli karnetowicz nie będzie mógł zjawić się na stadionie i podczas zakupu abonamentu podał swój adres e-mail, proszony jest o niezwłoczne powiadomienie o tym fakcie Klubu za pośrednictwem przesłanego linka do dedykowanej platformy (do soboty 20 czerwca do godziny 20.00), co umożliwi zagospodarowanie zwolnionego miejsca oraz określenie liczby osób chętnych do wspierania drużyny Białej Gwiazdy podczas poszczególnych spotkań rozgrywanych przy R22. Kibice, którzy będą chcieli uczestniczyć w meczach domowych Wisły Kraków, w poniedziałek 22 czerwca na dedykowanej platformie będą mogli sprawdzić swoje nowe miejsca.

Wszyscy ci fani, którzy nie podali adresu e-mail przy nabyciu karnetu, proszeni są o kontakt na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wyłącznie wtedy, kiedy nie będą mogli wziąć udziału w danych meczach. W odpowiedzi otrzymają stosowny dostęp do dedykowanej witryny, za pomocą której w kilka minut będą mogli zrezygnować z dotychczasowego krzesełka.

Back to Top