Strefa Wisły

Maks dziękujemy!

Z dniem 1 sierpnia nastąpiła zmiana na stanowisku rzecznika prasowego Wisły Kraków SA. Maksa Michalczaka zastąpił Olgierd Ślizień.

Maks Michalczak w Wisle pracował od 2006 roku. Najpierw jako fotograf, a od 1 lutego 2014 roku jako rzecznik prasowy. Wówczas na tym stanowisku zastąpił Adriana Ochalika.

Były już rzecznik Wisły z klubu odchodzi na własną prośbę. W specjalnym komunikacie skierowanym do mediów Michalczak podziękował za współpracę. "Serdecznie dziękuję Państwu za życzliwą, profesjonalną współpracę nie tylko podczas pełnienia przeze mnie funkcji rzecznika prasowego, ale za całe dziewięć lat naszych wspólnych działań w Wiśle Kraków. Dziękuję za okazane w różnych sytuacjach zrozumienie, cierpliwość, wsparcie."

Odchodzący po 9. latach z Wisły Michalczak podziękował także kibicom. "Osobne podziękowania, te z pewnością najważniejsze, adresuję do kibiców Białej Gwiazdy. To z myślą o Was przez ponad sześć lat podążałem za Białą Gwiazdą, w Polsce i świecie, wykonywałem zdjęcia z meczów, treningów i najważniejszych wydarzeń związanych z ukochanym Klubem, później przejąłem kolejne zadania, by w końcu pełnić funkcję rzecznika prasowego”

Kończąc ostatnią prowadzoną przez siebie konferencję powiedział: „Kibicem Wisły Kraków jest się przez całe życie, więc nie żegnam się z Wami, a jedynie dziękuję za współpracę. Do zobaczenia przy R22 podczas kolejnych meczów i na Rynku Głównym, pod Sukiennicami, bo mocno wierzę, że na Reymonta wrócą sukcesy i życzę tego Wiśle Kraków!”

Nowy rzecznik krakowskiego klubu - Olgierd Ślizień urodził się w Krakowie. Jako nastolatek był zawodnikiem sekcji judo Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków. Ukończył Akademię Górniczo-Hutniczą oraz Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie. Pełnił także funkcję rzecznika prasowego Starostwa Powiatowego w Krakowie.

Strefa Wisły pragnie serdecznie podziękować Maksowi Michalczakowi. Liczymy także na owocną z nowym rzecznikiem prasowym Wisły Kraków!

Back to Top