Strefa Wisły

Nowe numery Wiślaków

Kilku piłkarzy krakowskiej Wisły wybrało nowe numery, z którymi grać będą w zbliżajacym się sezonie. Na zmianę zdecdowali się m.in. Alan Uryga i Boban Jović.

Słoweński obrońca, który do tej pory grał z "20" na plecach zdecydował, że od nowego sezonu występować będzie w koszulce z numerem "5". Ta zwolniła się po odejściu z Wisły Dariusza Dudki. Na zmianę zdecydował się także pomocnik, Alan Uryga. Młody Wiślak "34" zamieni na "8", z którą ostatnio grał Jean Barrientos.

Od nowego sezonu zmienią się także numery na koszulce dwóch innych młodych Wiślaków. Szymon Witek, który w ostatnim sezonie grał z "48" w nowej kampanii T-Mobile Ekstraklasy występować będzie z "24". Z "36" zagra za to bramkarz Mateusz Zając.

Swoje numery wybrali także młodzi zawodnicy, którzy przed tym sezonem dołączyli do szerokiego składu Wisły. I tak z numerem "40" grać będzie Grzegorz Marszalik. "25" wybrał Konrad Handzlik, "30" - Jakub Mordec, "35" - Grzegorz Gulczyński, zaś "42" - Krystian Kujawa.

Przy okazji prezentacji poznaliśmy numery nowych zawodników Wisły. I tak Tomasz Cywka wybrał koszulkę z numerem "19". Słoweński pomocnik - Denis Popović zdecydował się na trykot z numerem "10". Najorginalniejszy okazał się Rafael Crivellaro, który wybrał numer "50". Nowy bramkarz Wisły - Radosław Cierzniak grać będzie z "33". Krzysztof Mączyński wybrał numer "29", z którym występował już w przeszłości w barwach Wisły.

Back to Top